Maserak szuka swojej drugiej połówki

ImageRafał Maserak i Gosia Foremniak zakończyli swój romans. Ona wyjeżdża do Afryki on szuka dziewczyny.


Małgosia Foremniak i Rafał Maserak nie są już parą. Choć żywią do siebie wielki szacunek i przyjaźń, to miłość między nimi już wygasła – powiedział Faktowi przyjaciel pary.

Każde z nich zaczyna nowe życie. Ona wyjeżdża na Kilimandżaro, on przygotowuje się do kolejnej edycji Taniec z gwiazdami, gdzie będzie tańczył z Anną Muchą. Ma się więc na czym skupić. Trzeba nieźle się napracować, by szybko  nie wylecieć z show.

Rafała i Małgosię połączył taniec. W 2005 roku kiedy on by ł nauczycielem ona jego uczennicą . Zakochali się w sobie, jednak w tym związku było wiele nieporozumień. On nie potrafił unikać innych kobiet, zabaw. Wszak jest młodym niewyżytym jeszcze facetem. Wiązanie się z kimś takim w wieku Małgosi często się tak kończy.

Tabloid wypytywał Maseraka czy ma juz kogoś na oku.

Nic nie mogę powiedzieć. Teraz szukam partnerki do tańca, a nie partnerki życiowej
– odpowiedział Faktowi Rafał. – Jednak przyznaję, że „Taniec z gwiazdami” sprawił, że zaczęło się dla mnie nowe życie – dodał.

Czyli zaczęło się nowe polowanie. Kogo tym razem upoluje? Anię Muchę? Ona podobno ma faceta za którym szaleje, ale co to za problem jednego zamienić na drugiego. Chociaż nie wyobrażamy sobie tej pary akurat razem. Zbyt rozrywkowi a Ania zwariowana.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.