,  

Maserak i Mucha- nie ma romansu, jest konflikt!

 Pisaliśmy, że między Muchą i Maserakiem iskrzy i być może będzie romans. Nie będzie romansu a to co iskrzy to złość! Para ma problem i to nie mały.


Bawią się dobrze, uśmiechają żartują. Jednak to wszystko to tylko głupia mina do złej gry. Na co dzień jest zupełnie inaczej. Ich pierwszy trening trwał zaledwie pół godziny. Dlaczego? Osoby , które widziały ten trening zrelacjonowały rozmowę pomiędzy Rafałem i Anią dla Na żywo.

Mucha
: To może ty tańcz zgodnie z regulaminem, a ja będę robiła swoje
.

Maserak:
Tak tańczyć nie będziemy!

Na tych słowach trening się zakończył. Mucha poleciała do producentów i zażądała zmiany partnera. To było niewykonalne. Oboje mieli już podpisane kontrakty. Producenci płacą Musze 20 tysięcy zł za odcinek. To chyba najlepiej opłacona gwiazda o ile gwiazdą można ją nazwać w Tańcu z gwiazdami. Została poproszona by robiła to co mówi Maserak.

Ania już na wstępie powiedziała Rafałowi o swoich kłopotach z odcinkiem szyjnym kręgosłupa. Przez to nie może wykonywać części figur, bo czuje wtedy ból
– zdradził informator Na żywo.

Ciężko będzie im się dogadać. Każdy z nich ma inny cel w tym show. Ona chce się wygłupiać jak w każdym innym programie, on chce pokazać się z jak najlepszej strony tancerza. W końcu to może być ostatnia szansa na tańczenie w show.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.