Maserak będzie tańczył z Olą Szwed

  Rafał Maserak ma na swoim koncie wielki sukces w Tańcu z gwiazdami, teraz to on wybiera sobie partnerkę do kolejnej edycji show.


Gdy w Polsce pierwszy raz wystartował Taniec z gwiazdami nikt chyba nie przypuszczał , że show będzie trwało tak długo a tancerze zaczną gwiazdorzyć i mieć co raz większe wymagania.

Rafałowi Maserakowi ubiegły rok zaczął się nie najlepiej. Poprzednie edycje show nie poszły mu najlepiej, a w 9 odpadł na samym początku, ze względu na Weronikę Książkiewicz, która po jednym występie trafiła pod skalpel do kliniki. Za to 10 edycja wynagrodziła Maserakowi cały 2009 rok, odniósł wielkie zwycięstwo. Teraz stawia warunki.  Płacę wyższą  już wywalczył teraz wybrał sobie gwiazdę z którą miałby zatańczyć.

Jego partnerką ma być wysportowana, ciesząca się sympatią widzów i mająca na koncie sukcesy dziewczyna – donosi Na żywo.

I w taki sposób trafiło na Olę Szwed. Ale to nie wszystko. W tym duecie to Maserak będzie gwiazdą a nie aktorka. TVN będzie musiał zapłacić o wiele więcej niż uczącej się tańca Oli. Jednak oceniana będzie Szwed przez jurorów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.