,  

Masaże okłady dla Edyty Górniak

Michał Pieściuk / newspix.pl

Tak będzie wyglądało przygotowanie Edzi do kolejnego odcinka Tańców z gwiazdami.

Obolała z pękniętymi żebrami, w takim stanie wystąpi Edyta Górniak w najbliższym odcinku Tańca z gwiazdami. TVN postarał się o sztab fachowców, którzy zajmą się zdrowiem gwiazdy a choreografia będzie tak dopasowana, by Edzia mogła swobodnie wykonać układ taneczny.

W studiu, gdzie nagrywany jest program, o samopoczucie Edyty Górniak dbać będzie lekarz i rehabilitant. Ponieważ poza pękniętymi żebrami gwiazda ma poobijane całe ciało, przed i po występie poddawana będzie masażom. Choreografia również będzie przygotowana z uwzględnieniem jej możliwości po wypadku. To jednak może okazać się dość trudne, ponieważ wokalistkę czekają salsa i foxtrot… – donosi Fakt.

W trakcie treningów Górniak będzie miała okłady z lodu, które mają uśmierzyć ból i zmniejszyć ewentualne opuchlizny. Nie obędzie się oczywiście bez środków przeciwbólowych. Jak dowiedział się Fakt, bliscy gwiazdy namawiali ją do rezygnacji z programu w obawie przed powikłaniami i bólem, na jaki skazuje się Edyta. Ona jednak nie chciała o tym nawet słyszeć. Na nic zdały się ich prośby i wskazania lekarzy.– czytamy dalej.

Myślicie, że Edzia da redę?

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.