Małaszyński sprzedany

Paweł Małaszyński postanowił zrobić coś dobrego i wystawił na aukcję jedyny w swoim rodzaju kalendarz z jego zdjęciami. Wszystkie fotki zrobione były przez fanki aktora i nie wyglądają amatorsko. Dziewczyny przez kilka miesięcy towarzyszyły Pawłowi i na każdym kroku próbowały jak najlepiej uchwycić jego wizerunek.


"To są dziewczyny, które założyły mój fan klub. Któregoś dnia zaproponowały, że chcą zrobić coś fajnego. I zaproponowały ten kalendarz. To ich własna, ciężka praca. Włożyły w nią całe swoje serce." –opowiada Małaszynski. Każde ze zdjęć jest dopracowane w każdym calu, dzięki czemu powstał wyjątkowy kalendarz. Aktor uzgodnił ze swoimi wielbicielkami, że zostanie on sprzedany a pieniądze przeznaczone na szczytny cel. Dzieło ukazało się na jednej z aukcji internetowych, która cieszyła się wyjątkową popularnością. Odwiedziło ją ponad pięć tysięcy osób a nabywca zapłacił za kalendarz 455złotych.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Małaszyński sprzedany

Paweł Małaszyński postanowił zrobić coś dobrego i wystawił na aukcję jedyny w swoim rodzaju kalendarz z jego zdjęciami. Wszystkie fotki zrobione były przez fanki aktora i nie wyglądają amatorsko. Dziewczyny przez kilka miesięcy towarzyszyły Pawłowi i na każdym kroku prbowały jak najlepiej uchwycić jego wizerunek.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.