Marzyli by razem prowadzić program!

 Tyle lat pracują na scenie ale nigdy nie pracowali razem. Okazuje się, że Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz marzyli by w końcu się spotkać we wspólnym programie.


I w końcu nadarzyła się okazja by razem poprowadzili program z gwiazdami. Agata Młynarska u Krzysztof Ibisz prowadzą show On i ona, gdzie gwiazdy muszą pokazać, że jeden drugiego świetnie zna.

Oboje z Krzysztofem bardzo długo czekaliśmy na taki projekt, w którym moglibyśmy pokazać trochę innych siebie, a także wykorzystać naszą przyjaźń i doświadczenie. Ten program to dla nas taki prezent to od losu! Długo na niego czekaliśmy, ale było warto. Z Krzyśkiem świetnie się dogadujemy. Nie ma między nami nawet cienia rywalizacji, zamiast tego jest współpraca i dobra zabawa – opowiada Faktowi  Młynarska.

Program podobno ma duża oglądalność. Sami nie widzieliśmy w prawdzie ani jednego odcinka.

W show występują małżeństwa, które nie zawsze dadzą się namówić na taki występ. Ci co chcili się zareklamować przyjechali a byli to między innymi : Maciej Maleńczuk, DonVasyl, Bronisław Cieślak, Jan Nowicki, Piotr Kupicha, Diablo Włodarczyk czy Krzysztof Cugowski. Widzieliśmy tez urywek z Kasią Cichopek i Marcinem Hakielem. Ci chyba wszędzie się pokażą.
 
Co do przyjaźni i doświadczenia prowadzących, oboje mają takie w końcu byli już w związkach.

Oboje mamy przecież za sobą pewne doświadczenia małżeńskie i śmiało możemy nazwać siebie ekspertami od spraw damsko–męskich. Doskonale wiemy też, jakie są czułe punkty małżeństw pracujących w show-biznesie. Umiemy zadawać gwiazdom nieco krępujące pytania i wiemy też, gdzie przebiega granica dobrego smaku – dodaje Młynarska.

Widzieliście ten program?

Czytaj też: Janda nie będzie miała wakacji
źródło: Fakt.pl


Polsat

Polsat

Polsat

Polsat

Polsat

Polsat

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.