Martyna Wojciechowska zaraziła sie tropikalna chorobą

TVN

Podróże kształcą ale nie tylko, są też niebezpieczne.

Martyna Wojciechowska od wielu lat podróżuje po świecie by później zdać nam wszystkim relacje za pośrednictwem TVN co i gdzie piszczy w trawie. Takie podróże nie tylko kształcą ale także niosą ze sobą wiele niebezpieczeństw.

Ostatnio Martyna zrobiła się mniej energiczna , jest ospała i poważnie osłabiona. Przyczyna? Martyna złapała tropikalna chorobę a właściwie dwie, które powoli wyniszczają jej organizm. Chorobę złapała najprawdopodobniej w sierocińcu dla orangutanów na Borneo.

Martyna szukała pomocy u wielu lekarzy, ale nikt nie potrafił odkryć przyczyny problemu. Aż w końcu okazało się, że ma chorobę tropikalną. A właściwie dwie, które powoli wyniszczają jej organizm. Prawdopodobnie złapała je na jednym z wyjazdów z programu „Kobieta na krańcu świata”. Przypuszcza, że mogło to wydarzyć się na Borneo, w sierocińcu dla orangutanów – mówi Faktowi menedżerka Wojciechowskiej.

Martyna cały czas czuje się źle, przyjmuje specjalne leki z Niemiec. Jednocześnie ciągle opóźnia się termin pierwszego wyjazdu podróżniczki w ramach kolejnej serii jej programu

Zobacz też:Doda! Oczko ci poszło!

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.