,  

Martyna Wojciechowska i jej program „Martyna Extremalna” pozostaną do wakacji na antenie Radia ZET

Tak zdecydowali słuchacze radia ZET.

Od 11 kwietnia Martyna Wojciechowska, Maciek Maleńczuk i Rafał Rutkowski rywalizowali o głosy słuchaczy i pozostanie na antenie Radia ZET. Ich autorskie, różnorodne tematycznie, audycje były emitowane codziennie od poniedziałku do piątku. 8 maja dobiegło końca głosowanie. Słuchacze zdecydowali, kto pozostanie na antenie Radia ZET na dłużej. Zwyciężyła Martyna Wojciechowska z programem „Martyna Extremalna” zdobywając 62% głosów. Na drugim miejscu znalazł się Maciek Maleńczuk i jego „Mikrofon Maleńczuka” (26% głosów). Za nim uplasował się Rafał Rutkowski z audycją „Jak zostać królem dowcipu” (12% głosów).

Nową serię programów „Martyna Extremalna” będzie można usłyszeć już od 16 maja – codziennie od poniedziałku do piątku o 9.00 i 15.00. Martyna Wojciechowska powróci z nową dawką mocnych wrażeń i opowieści o granicach ludzkiej wytrzymałości. Jej audycja będzie nadawana do wakacji.

Słuchacze, którzy wzięli udział w zabawie i uzasadnili swój głos, mieli szansę na wygranie Citroena C4 5D. Szczęśliwcem okazał się pan Andrzej z Piły.

Wszystkie archiwalne audycje Martyny Wojciechowskiej, Maćka Maleńczuka i Rafała Rutkowskiego oraz materiały wideo odsłaniające kulisy nagrywania wybranych odcinków są dostępne na stronie www.radiozet.pl.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.