,  

Martin i „Hołek” u Premiera…

Fotoszok.pl
Premier RP Donald Tusk oraz Krzysztof Hołowczyc i Marin Kaczmarski, członkowie Lotto Rally Team,przygotowali dla dzieci niespodziankę.

W Dzień Dziecka, 1 czerwca br. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów przy Al. Ujazdowskich 1/3, odbyłą się impreza dla najmłodszych, w trakcie której będą oni mogli poznać mistrzów kierownicy.

Krzysztof Hołowczyc i Martin Kaczmarski z okazji Dnia Dziecka, zapraszali najmłodszych fanów rajdów samochodowych do Kancelarii Premiera. Tego dnia, w trakcie specjalnego pikniku, dzieci miały okazję spotkać się z zawodnikami startującymi m.in. w Rajdzie Dakar i porozmawiać z nimi o tym, jak zostać kierowcą rajdowym. 24-letni Martin, rozwijający się pod skrzydłami słynnego „Hołka”, opowiadał o swoich początkach za kierownicą i wyzwaniach stojących przed młodym człowiekiem marzącym o karierze rajdowca. Można było też zasiąść za kierownicą sportowych samochodów i zobaczyć, jak wygląda „miejsce pracy” zawodowego mistrza kierownicy.

–  Nigdy jeszcze nie miałem okazji jeździć rajdówką na terenie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów – śmieje się Martin Kaczmarski. – Bardzo się cieszę na to spotkanie. Lubię rozmowy z młodymi pasjonatami rajdów, często bowiem trafia się ktoś, kto poważnie myśli o karierze za kierownicą i nasze rady mogą takiej osobie bardzo pomóc. Może i samego Premiera namówię na start w Dakarze – żartuje Martin.

Na dzieci i ich rodziców czekałą również szereg innych atrakcji. Na terenie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyły się liczne koncerty, gry, warsztaty i spotkania z gwiazdami. Specjaliści z Centrum Nauki Kopernik zaprezentowali ciekawe eksperymenty naukowe, jak również pokazali, że zdrowe odżywianie wcale nie musi być nudne. Razem z pracownikami Ministerstwa Spraw Zagranicznych było można zaś można wyruszyć w „podróż” do najodleglejszych i najbardziej tajemniczych zakątków świata. Odbyły się także lekcje tenisa ziemnego z prawdziwymi profesjonalistami.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.