Marta Żmuda-Trzebiatowska będzie reklamowała farbę do włosów

Michał Pieściuk / newspix.pl

Za 350 tysięcy zł.

Polskie fabryki farb kosmetyków idą za przykładem innych krajów i chcą by ich produkty reklamowali celebryci, aktorzy czy piosenkarze ale muszą dobrze im zapłacić.

Kolejną aktorką, która będzie reklamować chemiczne upiększacze naszych włosów będzie Marta Żmuda-Trzebiatowska, która podpisała kontralt z firmą farb do włosów, na 350 tysięcy zł.

(…)podpisała z firmą umowę na wyłączność, w związku z czym nie będzie mogła reklamować innej firmy. To nie jest dla niej korzystny zapis, ale Marta ponoć długo się nie wahała.  Poza wynagrodzeniem, w dużym stopniu zadecydował o tym fakt, że spodobał jej się pomysł na kampanię reklamową.- dowiedział się Fakt.

– Marta jest babką z klasą. Pieniądze nie są dla niej najważniejsze. Myśli poważnie o swojej karierze, więc na pewno nie przyjęłaby propozycji, która mogłaby źle wpłynąć na jej wizerunek – zdradza Faktowi znajoma aktorki.

Marta obecnie ma swoje tzw pięć minut. Jest znaną i lubianą aktorką , może sobie pozwolić na przebieranie w ofertach. Musiałą też się upewnić, że ten wybór nie zepsuje jej wizerunku, na który ciężko pracowała.

Zobacz też:Papierskiej nie stać na mieszkanie

źródło: Fakt.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.