Marta Krupa leczy złamane serce

Jak ocieplić wizerunek ?

Siostra Joanny Krupy, Marta  postanowiła iść w ślady sławnej siostry i zacząć podbijać Polskę. Marta nie rozpoczęła jednak od skandali a od Tańca z gwiazdami. W jednym z wywiadów Marta postanowiła powiedzieć, skąd się wziął pomysł na wzięcie udziału właśnie w tanecznym show.

Jestem zaszczycona, że mogę występować w moim rodzinnym kraju. Poza tym udział w Tańcu z gwiazdami to spełnienie moich dziecięcych marzeń – mówi Marta w rozmowie z Party. Podobno kilka miesięcy temu zakończyła trzyletni związek z chłopakiem:

Miałam złamane serce i myślałam, że mój świat się rozsypał. Dlatego, gdy zatelefonowali do mnie producenci show, nie wahałam się nawet przez chwilę. Zapytałam tylko, kiedy mam najbliższy samolot do Warszawy.

Ciągle jestem w szoku – dodaje. Nagle znalazłam się w nowym świecie, wśród nowych ludzi i obowiązków. Ale życie na wariackich papierach to najlepsze, co mogło mi się przydarzyć. Dzięki temu nie mam czasu rozpamiętywać tego, co się stało i wylewać łez.

Związek Marty rozpadł się z rozsądku. Marta i jej chłopak stwierdzili, że miłość na odległość nie ma sensu. Jakoś nam się to nie lepi.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.