Marta Kaczyńska zatrudniła znanego stylistę

Jacek Herok / newspix.pl

Teraz jest jedną z najlepiej ubranych Polek!

Marta Kaczyńska po śmierci rodziców Marii i Lecha Kaczyńskich zaczęła bywać na salonach i oficjalnych spotkaniach. Kiedy pojawia się wzbudza podziw a wszystko dzięki styliście jakiego zatrudniła. Jarosław Szado bo o nim mówimy, ubiera wiele znanych gwiazd, między innymi Justynę Steczkowską czy Małgorzatę Kożuchowską.

– Marta uwielbia proste rozwiązania. Dlatego staram się, aby stroje były kobiece i skromne. Jeśli chodzi o fasony, to stawiamy na nieprzemijającą klasykę w stonowanych kolorach. Wybierając kreacje, zawsze zwracam uwagę na to, aby wszystkie były uszyte z najlepszych gatunkowo materiałów – zdradza „Gwiazdom” Jarosław Szado.

Marta jednak nie należy do łatwych klientek, wszystko przez to , że nie mieszka a stałe w Warszawie.

– Kiedy Marta przyjeżdża do Warszawy, mam dla niej przygotowanych kilka zestawów, z których wybiera to, co najbardziej się jej podoba – tłumaczy stylista.

Mimo tego Marta budzi podziw na salonach. Granatowa kreacja z białym kołnierzykiem, w której Kaczyńska pojawiła się podczas drugiej tury wyborów prezydenckich w 2010 roku, cieszyła się tak wielkim zainteresowaniem, że fason ten zniknął ze sklepowych półek w zaledwie tydzień!

Myślicie, że będzie kreatorką mody?

Zobacz też:Sablewska zarobi 300 tysięcy złotych

źródło: Fakt.pl

Jacek Herok / newspix.pl

newspix.pl

Kapif

Fakt

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.