,  

Markowski szczęśliwy, że będzie dziadkiem

Grzegorz Markowski podzielił się ze światem swoim szczęściem. Potwierdził, że jego córka Patrycja spodziewa się syna i niedługo wychodzi za mąż.

Lider „Perfectu” jest dumny z faktu że zostanie dziadkiem i nie może się doczekać kiedy będzie mógł pobawić się z wnukiem.


Wyraził również swoją radość z powodu ślubu córki, który odbędzie się w przeciągu kilku tygodni żeby ciąża nie była jeszcze widoczna. Nikt nie chce przemęczać artystki, kiedy dzidziuś zacznie już rosnąć. Jacek Kopczyński według pana Grzegorza to idealny partner dla jego córy „Oddaję ze spokojem Patrycję w ręce Jacka, bo to wymarzony kandydat na męża. Męski, odpowiedzialny, opiekuńczy.” Wieży, że przy nim będzie szczęśliwa a Jacek zapewni jej wszystko, czego potrzebuje. Wszyscy skaczą naokoło Patrycji a ona przejmuje się jedynie swoją karierą. Zamiast podróży poślubnej wybiera się w trasę koncertową gdzie z brzuchem będzie latać po scenie, szkodząc sobie i dziecku. Miejmy tylko nadzieje, że dziadek nie cieszy się zbyt wcześnie z wnuka.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.