Marka Kossmann debiutuje w Galerii Mokotów

W drugiej połowie marca w Galerii Mokotów zadebiutuje polska marka modowa adresowana do kobiet biznesu

Kossmann jest marką mody biznesowej, oferującą rzeczy klasyczne lecz niebanalne, a przy tym wygodne. Wnętrze nowootwartego salonu, który zlokalizowany jest na poziomie pierwszym Galerii Mokotów, utrzymane będzie w nowoczesnej stylistyce. Sklep zajmie powierzchnię około 40 mkw.

Marka Kossmann jest pierwszą w Polsce, która posiada ofertę ubrań biznesowych skierowanych do aktywnych, przedsiębiorczych kobiet. Każda kolekcja Kossmann będzie składać się z 25 modeli, wykonanych z wysokiej jakości materiałów – głównie wełny, bawełny i kaszmiru. Wzornictwo i krój bazuje na aktualnie obowiązujących trendach, dostosowanych do potrzeb kobiet biznesu

Koncepcja marki Kossmann zakłada najlepszą relację jakości oferowanych produktów w stosunku do ceny. Wszystkie kolekcje są szyte i wykonywane z najlepszej jakości materiałów. Nadzór nad procesem produkcyjnym, a w efekcie utrzymywanie najwyższych standardów wykończenia kolekcji gwarantuje fakt, że cały asortyment produkowany jest w Polsce.

Obsługa sklepu Kossmann jest doskonale zorientowana w zasadach biznesowego dress code’u. W salonie jest także możliwość zostawienia w bezpiecznym miejscu torebki, laptopa czy płaszcza i swobodne poruszanie się po sklepie. Marka Kossmann oferuje usługi stylistyczne.

Autorką i właścicielką marki jest Iwona Kossmann, która stworzyła ją na bazie własnych,20-letnich doświadczeń wyniesionych z biznesu.

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.