,  

Mariusz Treliński chodzi do seksuologa (video)

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Potrzebuje pomocy?

Mariusz Treliński od kilku miesięcy jest w związku z młodziutką tancerką Edytą Herbuś. Mało kto wierzył, że ten związek utrzyma się tak długo. Edyta na jakiś czas zniknęła z Polski, by w Hollywood uczyć się aktorstwa, wtedy zaczęto plotkować, że to początek końca ich związku. Nic bardziej mylnego, związek dopiero nabiera tempa. Mało tego Treliński by podgrzaćatmosferę, zaczął chodzić do seksuologa.

Szczerze mówiąc, gdy są razem, nic innego mogłoby wokół nie istnieć. Wcześniej, przed wyjazdem, mówiło się, że ich namiętność przygasa. Stąd pojawiły się plotki, że Edyta specjalnie przedłuża swój pobyt za granicą, aby Mariusz na nowo mógł odkryć, jaka ona jest dla niego ważna i żeby za nią zatęsknił. Wbrew temu, co ludzie mówią nie tylko Edyta stara się podgrzać temperaturę w tym związku. Mariusz też – mówi znajomy Trelińskiego w „Takie jest życie”.

Dobrze wybrał, bo jednego z najlepszych specjalistów z dziedziny seksuologii, doktora Wiesława Czernikowskiego mówi jeden z pacjentów, który widział, jak reżyser odbiera receptę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.