Mariusz Kałamaga chce śpiewać

POLSAT

Wystąpi w Must Be The Music i nawet się podobał…

Mariusz Kałamaga znowu wszystkich zaskakuje. Kabareciarz chce spróbować swoich sił jako muzyk i wraz ze swoim zespołem Ja Mmm Chyba Sciebie wystąpi dziś w Must Be The Music. Mariusz nie pchał się po znajomości bez kolejki. Stanął w niej jak tysiące innych uczestników show.

Aby nie wzbudzać podejrzeń, specjalnie przebrałem się na casting – mówi Mariusz Faktowi. – Muszę przyznać, że w masce na oczach nikt mnie nie rozpoznał. Co prawda Łozo patrzył na mnie podejrzanie, ale ostatecznie dopiero po fakcie okazało się, że ja to ja – zdradza zadowolony z siebie satyryk.

O wzięciu udziału w castingach Kałamagi nie wiedzieli nawet producenci. Dla wszystkich było to wielkim zaskoczeniem. Mariusz na dodatek zaśpiewał tak dobrze że jego występ będzie można dziś zobaczyć w telewizji.

Gramy muzykę z pogranicza punk rocka, ale z humorystycznymi tekstami – opisuje swoją twórczość Mariusz. – Traktuję to jako odskocznię od mojej działalności kabaretowej. Myślę, że jeśli nasza muzyka się spodoba, to będę równolegle działał i w muzyce, i w kabarecie.

POLSAT

Jak Kałamaga śpiewa przekonamy się już dziś wieczorem.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.