,  

Marina: „Zaczęłam od lansu…” (video)

Kapif

Kolejne wyznania młodej gwiazdy…

Od lutego Marina Łuczenko starała nie pokazywać się publicznie. Postanowiła skupić się na muzyce. Powoli wraca jednak do show-biznesu.

Ostatnio udzielając wywiadu dla jednego z wideoportalu wyznała, że premiera  jej płyty odbędzie się już w październiku, a pierwszy singiel ją promujący usłyszymy już w sierpniu. Rozmowę z dziennikarzem potraktowała także jako dobrą okazję, aby wbić szpilę w Maję Sablewską.

Wyszłam z cienia, nie było mnie przez dłuższy czas. Skupiłam się tylko i wyłącznie na pracy. Żeby nie gadać o niczym, tylko po prostu pracować. Żeby moi fani byli zadowoleni i usatysfakcjonowani. W październiku płyta. A w sierpniu planujemy pierwszego singla. Na pewno będzie to co dojrzalszego i bardziej świadomego. […] Skupiam się na ważniejszych rzeczach. Zaczęłam niestety od lansu. A nie od tego, co jest najistotniejsze. Czyli od tego, na co liczyłam przez całe moje życie i na co pracowałam. To nie jest tak, że urodziłam się w wieku dwudziestu lat i zdecydowałam, że chciałabym śpiewać. Ja śpiewam od piątego roku życia. Wkładam w to na prawdę wiele serca. To jest najważniejsza rzecz w moim życiu. Mam wiele do przekazania moim fanom. – Powiedziała Marina


Krzysiek

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.