Marina twierdzi, że odrzuciła Bad Girls!

 Słowo za słowo, w końcu odrzuciła Marina Bad Girls, którą śpiewa Doda? Doda twierdzi, że piosenka była napisana dla niej!


Zamieszania w okół piosenki, którą Marina uczenko miała odrzucić a z czym nie zgadza się Doda, nie ma końca. Młoda wokalistka twierdzi, że odrzuciła utwór, gdyż nie pasował do niej.

Marina w wywiadzie dla wideoportalu zdradziła też kilka informacji o swoim nowym singlu "Pepper Mint", wakacjach na jachcie z Chorwacji, duecie z Mrozem i swojej debiutanckiej "glampopowej" płycie.

Producent ukasz Targosz stwierdził (w "Dzień dobry TVN" – przyp. red.), że może walczyć na drodze sądowej o to, że "Bad Girls" jest piosenką napisaną dla Dody. atwo sprawdzić, że jest to nieprawda. Marina sama powiedziała mi do kamery, że ten utwór został skomponowany dla niej, ale odrzuciła go, bo doszła do wniosku, że do niej nie pasuje. Z tego co wiem, Doda dostała wstępną aranżację z gotowymi refrenami, zaś sama dopisała zwrotki. Tak czy inaczej, to nie lada wpadka ze strony Doroty, że wykonuje piosenkę swojej konkurentki – powiedziała Robert Patoleta reporter tabloidu.

Wywiad z Mariną możecie zobaczyć TUTAJ

Odwiedź nas na Facebooku- Zostań fanem Gadulek.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.