, ,  

Marina nie mówi cześć a Edzia należy do sekty – Doda (video)

 Eska to też okazja do wywiadów i zadania gwiazdom pytań co myślą na przykład o innych gwiazdach jakie się pojawiły na Gali rozdania nagród muzycznych.


Robert Paleta wykorzystał okazji by zapytać Dodę co myśli o swoich poniekąd koleżankach po fachu, Edycie Górniak, która zdaje się zaprzyjaźniła z Mariną.

Ja jestem wzruszona takimi spontanicznymi, naturalnymi akcjami , które mają na celu pokazanie, jak to Edzia wspiera młodsze koleżanki. Piękne to było! – powiedziała Doda .

– A co ty tak naprawdę sądzisz o Marinie? Tak powiedz szczerze…

 – Nic o niej nie sądzę, kompletnie jej nie znam, widziałam ją dwa razy w życiu. Nie mówi "cześć", idzie z nosem do góry, to co mam o niej powiedzieć? Nie wiem, nie znam jej kompletnie.

 – Edyta też z tobą nie porozmawiała...

Wiesz, Edyta musi po prostu… odpowiedzieć sobie na pytanie czy jest w sekcie, czy po prostu chce zachowywać się normalnie, bo póki co to to pierwsze.

Inaczej było w rozmowie z Edytą, która chyba znowu poczuła się dzieckiem.

Robert Paleta zapytał,  Edzi rozmawiała z Dodą podczas gali- Ja jeździłam dzisiaj na rowerze. Pożyczyłam rower od Marinki .

– Nie obawiasz się rozmowy z nią?

 – Ale co ona mi może zrobić? No przecież mnie nie ugryzie. Ona język ma jaki ma. Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni, to już nie szokuje. To już przestało szokować. Nie ma powodu i proszę mi uwierzyć, że przy tym, co musiałam w życiu przeżyć ostatnio, to że ktoś coś mówi głupiego czy złośliwego… To nie ma żadnej siły naprzeciwko tego wszystkiego, z czym musiałam się zmierzyć [emocjonalne załamanie głosu]. Ta skala złych wrażeń się tak poszerzyła, że ktoś musiałby się bardzo postarać, żeby mnie w ogóle zwalić z nóg.

Podsumowanie

– Każda chwila w życiu, każdy moment jest dobry, by wszystko zmienić.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.