Maria Niklińska poparła Polską Koalicję na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy!

Już prawie 10500 osób poparło Polską Koalicję na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy. Ostatnio do tego grona dołączyła znana aktorka Maria Niklińska, która obecnie występuje w popularnych serialach –  „Na Wspólnej” oraz w „Klanie”.

„Popieram Polską Koalicję na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy, bo w ten sposób mogę dać wyraz temu, że nie zgadzam się z bezsensowną śmiercią tylu Polek. Chciałabym, żeby szczepienie przeciwko wirusowi HPV było dostępne dla wszystkich dziewcząt i kobiet. Najskuteczniejszą metodą jest edukacja. Edukujmy nie tylko Polki, ale też Polaków, w jaki sposób dbać o zdrowie swoje i swoich partnerów. Pamiętajmy, że mężczyźni również powinni się badać, bo to oni często są odpowiedzialni za choroby przenoszone drogą płciową. Niestety choroby te są bardziej dotkliwe w skutkach dla kobiet.”- apeluje Niklińska.

Maria Niklińska wzięła udział w debacie „Zdrowa kobieta, silna Polska”, która odbyła się
w Sejmie RP. Przekonywała do konieczności regularnych badań i zwracała uwagę na edukację szczególnie młodych dziewcząt.

Maria Niklińska oddała również swój głos na stronie http://koalicjarsm.pl/wesprzyj-nas.html.

Ty także możesz to zrobić i przyłączyć się do Polskiej Koalicji na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy. Każdy głos poparcia zwiększy szanse na poważną społeczną dyskusję na temat profilaktyki raka szyjki macicy w Polsce.

Poprzyj Koalicję RSM! Przyspiesz zmiany!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.