,  

Maria Niklińska już nie zatańczy

Michał Pieściuk / newspix.pl

Zrzuciła ciuszki i tak odpadła z Tańców z gwiazdami!

Mamy za sobą kolejny odcinek Tańców z gwiazdami. Pozostało już tylko 5 par. Maskotką 12 edycji show jest Andrzej Gołota, który mimo tego, że z tańcem nie ma nic w spólnego podobnie jak poprzednio Katarzyna Grochola ciągle pnie się w górę ku finałowi.

Największy problem z tańcem miała wczoraj Patricia Kazadi, której parówkowate nogi niestety nie tańczyły najlepiej, chociaż bardzo się starała.

Andrzej Gołota nie tylko pnie się w górę w show ale także stał się bardzo popularny poza programem. Dostaje mnóstwo propozycji sesji zdjęciowych, z których korzysta. Gdy już w końcu wyleci z TzG, wróci do Stanów, czy może dostanie propozycje pracy w Polsce, bez możliwości odrzucenia?

Izabela Janachowska i Paweł Staliński jak dzieciaki tańczyli quick stepa do piosenki „Najtrudniejszy pierwszy krok”. Na widowni siedziała mamusia Stalińska, mimo tego Paweł zatańczył jak zawodowiec. Trzeba przyznać, że model jest niezły.

Nie trenowałam uwodzenia. Zanim zaczęłam czuć się kobietą już mnie proszono o autograf – zaczęła swój występ  Edyta Górniak. Edzia bardzo lubi ćwierkać o swojej kobiecości. Tańczyła sambę do przeboju Tyle słońca w całym mieście. Było pięknie i kto mówi, że piosenkarka chce sama zrezygnować z show?

Monika Pyrek zatańczyła  tango, za który otrzymała 40 pkt.

Poziom show jest już bardzo wysoki. Najlepiej zatańczyła Monika Pyrek, za nią Paweł Staliński, Edyta Górniak była trzecia.

Patricia Kazadi była zagrożona, odpadła Niklińska. Kto następny odpadnie?

Tomek Barański zanim będzie jak Maserak, będzie musiał jeszcze popracować.

Zobacz też: Doda odwiedziła dzieciaki w szpitalu

źródło: Fakt.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.