Marczuk wyszła na wolność!

ImageWeronika Marczuk – Pazura została przewieziona do sądu, gdzie sąd obraduje nad aresztem dla jurorki YCD.

Sąd postanowił !

AKTUALIZAJCA II


Przed wejściem do sądu, Weronika pozowała do zdjęć a jej obrońca wydał krótkie oświadczenie, w którym mówił o jej niewinności. Zezwolił również na publikacje zdjęć Weroniki ja również jej nazwiska.

W piątek prokuratura wystąpiła z wnioskiem o trzymiesięczny areszt dla gwiazdy bo obawia się, że podczas prowadzonego przeciwko niej śledztwa Weronika może mataczy– czytamy w Fakcie.
Warszawska prokuratura przedstawiła jej zarzut płatnej protekcji, zagrożony karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Dziś będzie wiadomo, czy Marczuk pójdzie siedzieć czy też zostanie na wolności.

Sprawa dotyczy 100 tysięcy złotych łapówki i miała domagać się dalszych 300 tysięcy za pomoc w sprywatyzowaniu Wydawnictw Techniczno Naukowych.

AKTUALIZACJA

Sąd postanowił zostawić Weronikę na wolności, gdy ta wpłaci 600 tysięcy kaucji. Czy to będzie dziś czy w poniedziałek, jeszcze nie wiadomo. Wiadomo jednak, że gdy Marczuk-Pazura nie wpłaci kaucji, trafi na razie na 3 miesiące do aresztu.

Weronika Marczuk-Pazura wyszła na wolność po wpłaceniu 600 tysięcy kaucji! W areszcie spędziła 3 noce, to były jej najdłuższe noce w życiu. Sprawa na tym się nie kończy. Pazura była przygotowana na wysoką kaucję. Zebranie odpowiedniej kwoty i przelanie jej na konto sądu, trwało kilka godzin. o 18:30 przyszło potwierdzenie o wpłynięciu pieniędzy. Po wyjściu z sądu pojechała do CBA, gdzie przebywa do tej chwili.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.