Marczuk ucieknie z Polski?

 Do tej pory Weronika Marczuk miała zakaz wyjeżdżania z Polski. Zakaz został uchylony, być może była jurorka YCD skusi ucieczka z Polski.


Prze prawie pół roku Weronika Marczuk  była na wolności po zwolnieniu jej z więzienia po zatrzymaniu przez CBA, ale nie mogła opuszczać terytorium Polski . Zakaz został oddalony, właściwie  Marczuk jest zupełnie wolnym człowiekiem, co zrobi?

Prokuratura uznała, że dotychczasowa postawa naszej klientki powoduje, że zastosowanie tego środka nie jest niezbędne do zabezpieczenia toku postępowania
– tłumaczy Faktowi prawnik gwiazdy, Jakub Wende.

Weronika może być zadowolona, prokuratura uznała, że nie jest obiektem zagrożenia i może robić co chce. Na pewni gdy nadejdą święta nie będzie już musiała myśleć, że nie wolno jej odwiedzić rodziny na Ukrainie.

Jest tylko jedno zagrożenie, gdy wyjedzie może już nie wrócić. Zaszyć się gdzieś na końcu świata i nikt jej nie znajdzie. Ona jednak nie ma zamiaru uciekać , chce walczyć o swoje dobre imię.

– Weronika bardzo się cieszy z decyzji prokuratury, tym bardziej, że dzięki temu będzie mogła wyjechać na premierę sztuki teatralnej Andrieja ołdaka do Finlandii – mówi w rozmowie z Faktem jej menedżerka Joanna Bastrzyk.

Kłopoty jednak się nie skończyły.

Trzeba zaznaczyć, że uchylenie tego środka nie przesądza w żaden sposób merytorycznie o zakończeniu postępowania, które nadal się toczy – powiedział Faktowi prawnik Weroniki.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.