,  

Marczuk tak łatwo nie zrezygnuje z nazwiska byłego męża

  W ubiegłym tygodniu Weronika Marczuk-Pazura wyraziła chęć rezygnacji z nazwiska byłego męża Cezarego Pazury.


Dzięki nazwisku męża Pazura zaszła w show-biznesie bardzo daleko. Teraz gdy stała się już na tyle popularna, że zdecydowała się zrezygnować z nazwiska męża. Ale nie za darmo.

Gdy zatrzymano Weronikę podczas wręczania łapówki, Pazura wydał oświadczenie, w którym powiedział, żeby nie kojarzono jego byłej żony z nim i jego rodziną.

Ja bym tak na pewno nie postąpiła – mówiła Weronika w RMF FM. – Ale nie chcę nikogo osądzać. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie.

Cezary Pazura po rozmowie z Weroniką, powiedział mediom, że jego żona nie odda nazwiska bez korzyści majątkowych. Podobno przy rozwodzie Cezary miał powiedzieć, że może nosić jego nazwisko tak długo, jak będzie chciała. Teraz rzecznika aktora dementuję te informacje. Aktor od momentu rozpadu ich związku prosił, by Weronika zmieniła nazwisko. Jednak – zdaniem rzeczniczki – Weronika uzależniła zmianę od tego, czy wynik podziału majątku będzie dla niej korzystny.

O zmianę nazwiska prosiłem Weronikę od momentu, kiedy podjęliśmy wspólną decyzję o rozwodzie – mówi specjalnie dla Faktu Cezary Pazura. – Potwierdziła nie tylko mnie, że to zrobi, ale także w obecności naszych adwokatów i to kilka razy. Niestety nie dotrzymała słowa.

Według rzeczniczki Pazury, Weronika otrzymała 1/3 wspólnego małżeńskiego majątku i taką część spłaca jej Cezary. Resztę, czyli 2/3 majątku, otrzymał Cezary Pazura nie tylko dla siebie, ale też jako jedyny prawny opiekun Anastazji, jego córki z pierwszego małżeństwa. Swoją drogą, jak mówi Cezary – Weronika będąc jego żoną nigdy nie chciała adoptować Anastazji- czytamy w Fakcie.

Informacja o zmianie nazwiska zbiegła się z faktem iż regulkacja majątkowa pary dobiega końca. Zbieg okoliczności?

– Przez 12 lat wspólnego życia wspierałem Weronikę w sprawach zawodowych i rodzinnych, za co teraz ona wystawia mi wysoki rachunek, który płacę nie tylko ja, ale i moi najbliżsi – mówi  aktor. – Za chwilę prasa napisze, że to moja wina, że Weronika uwikłała się w aferę z udziałem CBA, bo rzekomo jej nie wspierałem! A ja i moja rodzina chcemy mieć wreszcie po prostu święty spokój…

Weronika widać lubi się procesować. Proces z CBA, teraz proces z byłym mężęm o korzyści majątkowe w zamian za rezygnację z nazwiska.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.