Marczuk-Pazura wraca na Ukrainę?!

 W końcu stamtąd pochodzi a podobno też znana jest tam.


Weronika Marczuk-Pazura nie była od razu znana. Dopiero po rozwodzie z Cezarym Pazurą jej tożsamość poznaliśmy lepiej. Weronika zrobiła karierę jako jurorka You Can Dance. Była też prezesem w Zarządzie WSEInfoEngine SA. , z funkcji której niestety odwołano ją. Jej upadek w Polsce miał miejsce dnia, kiedy ją przyłapano na braniu łapówki.

Teraz gdy w zasadzie nie ma dla niej miejsca w naszym kraju na rozwijanie swojej dalszej kariery, być może wróci na Ukrainę skąd pochodzi i gdzie mieszka jej rodzina. Weronika jest na Ukrainie prezesem Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy. W 2012 roku na Ukrainie ma się odbyć część meczy Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Weronika znana jest jako promotorka Ukrainy w Europie, więc może zechcą ją przyjąć do siebie.

Z czasem coraz więcej się będzie mówiło o Ukrainie w związku z mistrzostwami Europy w piłce nożnej, które razem organizujemy. Ze znajomością kraju, obyczajów, kontaktami Weronika może stać się nieoceniona. To teraz największa szansa, jaką widzę dla Weroniki. I może nawet jedyna –
powiedział wiat i Ludzie znajomy Weroniki.

Jednak są dwa problemy. Po pierwsze nie wiadomo czy Weronikę ktoś wypuści z Polski zanim nie zostanie osądzona . Jeśli zostanie jej udowodniona wina, może pójść na kilka lat za kratki.

Po drugie na Ukrainie nie znają jej Stowarzyszenia!

Nie znamy takiego stowarzyszenia
– poinformowano w ambasadzie dziennikarza tygodnika wiat i Ludzie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.