,  

Marczuk-Pazura nie wróci do telewizji!

ImageYou Can Dance będzie ale bez Weroniki Marczuk-Pazury, tak zdecydowały władze TVN.


Już niedługo bo po nowym roku ruszą castingi do kolejnej edycji You Can Dance.  Do tej pory władze TVN muszą znaleźć jurorkę, która zastąpi Weronikę Marczuk. Po tym co się stało , Weronika nie może zasiadać pomiędzy Agustinem Egurrolem i Michałem Pirógiem.

Ze względu na sytuacje powstałą w mediach po informacjach z CBA oraz samopoczucie Weroniki, jest już prawie pewne, że zrezygnuje z udziału w kolejnej edycji programu „You Can Dance” – zdradza nam agentka gwiazdy, Joanna Bastrzyk. – Władze stacji nie przekazały nam informacji o rezygnacji ze współpracy z Weroniką. Nikt nie wymuszał też na Weronice podjęcia takiej decyzji – dodaje.

Władze TVN nie zrezygnowały ze współpracy z Marczuk-Pazurą, może czekały aż ona sama to zrobi? Chyba nie liczyła mimo tego na to, że wróci do pracy z młodzieżą.

To trudny okres dla Weroniki i jej bliskich. Na razie postanowiła ograniczyć sporą część swoich aktywności zawodowych i skupić się na jak najszybszym wyjaśnieniu całej sytuacji – mówi Joanna Bastrzyk.

Niech wyjaśnia, bo na pewno  taki jej wyskok nie będzie zapomniany. Nawet gdy i tak  sprawa zakończy się  na  korzyść Weroniki, ślad po próbie sprzedaży nieruchomości po zaniżonej cenie pozostanie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.