Marczuk-Pazura nie pozwoliła pokazać swojego wywiadu!

 Czyli pełna cenzura tego co powiedziała!


Kto lubi opowiadać o tym, co nie było zbyt przyjemne chyba nikt. Jednak gwiazdy o ile można taką nazwać Weronikę Marczuk-Pazurę a właściwie Olenę Marczuk są częściej zainteresowania ze strony mediów.

Niedawno podczas jednego z wywiadów jakie udzielała Marczuk, dziennikarz prowadzący bardzo naciskał by dowiedzieć się szczegółów początków sopockich. Wtedy Weronika występowała w grupie baletowej o której nie chciała mówić.

Krótko o jej początkach w Polsce, przyjechała w 1991 roku nie znając języka polskiego. Miała wtedy 20 lat. Pracę rozpoczęła od tańczenia w nocnych trójmiejskich klubach ze striptizem: Amazonka w Gdańsku-Oliwie i Go Go Land. Rozbierała się na wieczorach kawalerskich, pracowała w hotelach Posejdon i Marina w Gdańsku.

Po co te tajemnice? Przecież wiemy, jak było – zachęcał podobno dziennikarz.

Marczuk nie wiedziała co powiedzieć- donosi Rewia. Kilka dni później, gdy obejrzała nagrany już materiał, kazała wyciąć to co nie było dla niej wygodne. Na powtórkę przyszła już dokładnie przygotowana. Ze spokojem odpowiadała na każde pytania i ze stoickim spokojem jak dzięki determinacji i duchowemu wyciszeniu udało jej się zrobić karierę.

Wywiad ukazał się taki jaki ona chciała, więc bez niewygodnych pytań i kompromitacji.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.