Marczuk nie daruje agentowi Tomkowi!(video)

ImageWczoraj w programie Teraz My, gościem była Weronika Marczuk-Pazura.


To był pierwszy występ w telewizji Weroniki Marczuk od chwili jej aresztowania. Marczuk była bardzo dobrze przygotowana a prowadzący program najwyraźniej obstawali za nią. Nie próbowano udowadniać winy Weronice ale oskarżać tajemniczego agenta Tomka.

Podczas wywiadu Weronika dokładnie wiedziała co i jak odpowiadać. Była spokojna i cały czas przekonywała, że jest niewinna. Jurorka YCD opowiedziała jak poznała agenta i jak wyglądała ich współpraca. Marczuk o łapówce powiedziała, że 100 tysięcy euro jakie miała dostać to miało być jej wynagrodzenie za 10 miesięczną pracę czy też współpracę. A była jedynie doradcą prawnym. Tomek był dla niej zwykłym klientem. ączyła ich przyjaźń tylko i wyłącznie, chociaż on próbował swoich sztuczek uwodzenia, co mu nie wyszło.

Nigdy nie łączę pracy z przyjemnością – wyznała Weronika. Agent poznał jej rodzinę i znajomych. A ona sama żałuje, że nie wystawiała od początku faktur i nie podpisywała umów, które były by dla niej niezłym alibi. Jurorka twierdzi, że przekroczono granice prowokacji i nie wybaczy agentowi Tomkowi a pieniądze jak najbardziej jej się należały.

Weronika Marczuk chętnie by zlikwidowała CBA a Tomka odnajdzie i wymierzy sprawiedliwość.

{youtube}yYB3aNVa8w4{/youtube}

Wierzycie jej?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.