,  

Marczuk żałuje , że straciła nazwisko Pazura

 ycie Weroniki Marczuk przewróciło się do góry nogami. Najpierw zatrzymanie przez CBA a później utrata słynnego nazwiska.


Weronika Marczuk wycofała się z życia publicznego. jej znajomi twierdzą, że była biznes women jest załamana.

Ona jest przybita tą całą sytuacją z aresztowaniem, a potem z odebraniem jej przez Czarka nazwiska Pazura – twierdzą znajomi Marczuk.

Weronika Marczuk odwiedziła ostatnio ambasadę ukraińską, z której wyszła bardzo zadowolona, czyżby szykowała się do powrotu na Ukrainę? Marczuk z ambasady wyszła z bukietem kwiatów a przed budynkiem czekała na nią Danuta Stenka. Weronika wręczyła Dance kwiaty i rzuciły się w sobie w uściski.

Okazuje się, że Weronika z tęsknoty za krajem zajęła się działaniami promującymi kulturę sąsiadów. A Stenka właśnie dostała nagrodę za najlepszą rolę kobiecą na Międzynarodowym Festiwalu Filmów w Kijowie. Marczuk w imieniu organizatorów przekazała jej gratulacje – donosi Super Express
.

Czasami była już jurorka YCD odwiedza firmę producencką, której jest właścicielką.

Weronika w ostatnim czasie otrzymała kilka propozycji zawodowych, ale nie przyjęła ich, gdyż postanowiła jak najwięcej czasu poświęcić na wyjaśnienie i zakończenie postępowania, które trwa – poinformowała nas Joanna Bastrzyk, jej menedżerka.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.