,  

Marczuk celowo zostawiła sobie nazwisko byłego męża

  Kim by była gdyby nie zostawiła sobie nazwisko znanego męża? Nikim.


Gdy załapano Weronikę Marczuk-Pazurę na braniu łapówki, Czarek następnego dnia wystosował oświadczenie i żal , że jego była posługuje się jego znanym nazwiskiem. Kilka dni temu Pazura powiedział, że za zrzeczenie się nazwiska była żona zażądała dodatkowych korzyści majątkowych.

Para nie miała już się kontaktować osobiście ale  za pośrednictwem adwokatów i prasy. Okazuje się jednak, że sprawy majątkowe między Weroniką a Czarkiem nie zostały do końca uprządkowane. Pazura ma problem ze spłaceniem swojej byłej żony.

Weronika dostała jedną trzecią wspólnego majątku – zapewnia w rozmowie z Na żywo znajoma aktora – Polubownie ustalili, że reszta przypadnie Cezaremu, gdyż jest on jedynym opiekunem Nastki i musi opłacać jej studia, a potem zapewnić przyzwoity start w dorosłość. Afera z udziałem Weroniki to był szok dla Cezarego. On nie spodziewał się czegoś takiego.

Jeśli Weronika brała łapówki, musiała mieć kłopoty finansowe, pewnie też nie spodziewała się takiego obrotu sprawy. Teraz urażony Cezary żąda zrzeczenia się jego nazwiska, by nie zostało szargane przez media.

Jeszcze gdy byli w separacji Czarek kilka razy prosił ją o to – mówi znajoma aktora – Nawet jego mama rozmawiała z nią na ten temat. Weronika obiecywała, ale kiedy orzekano rozwód, zaskoczyła wszystkich, zostawiając sobie nazwisko. Myślę, że zdaje sobie sprawę, że jako Marczuk byłaby anonimową osobą.

Tym razem anonimowość pewnie była by dla niej bardziej korzystniejsza.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.