Marcinkiewicza opuścił syn

ImageGdy Marcinkiewicz przeprowadził się do Warszawy w związku ze swoim stanowiskiem w rządzie jakie piastował, zabrał ze sobą najstarszego syna.


Teraz syn wyprowadził się od Marcinkiewicza, gdyż nie mógł znieść jego romansu z młodziutka dziewczyną.

Staszek Marcinkiewicz ma 23 lata, studiuje w Szkole Głównej Handlowej i zamieszkał razem z ojcem w stolicy, kiedy ten został desygnowany na fotel premiera. Najpierw w wynajętym mieszkaniu przy ul. Hożej, później w hotelu rządowym przy ul. Parkowej, a przez ostatni czas w samym centrum Warszawy – w mieszkaniu przy ul. Wilczej.

To strasznie ambitny chłopak. Kiedy za pierwszym razem nie dostał się na SGH, pracował w Ochotniczym Hufcu Pracy przy uczelni. Miał możliwość uczestniczenia w niektórych wykładach tylko po to, by nie stracić kontaktu z nauką – mówi nam znajomy rodziny Marcinkiewiczów.

Gdy ojciec wyjechał do Londynu, Staszek sam mieszkał w warszawskim mieszkaniu. Czekał na ojca gdy ten wracał z Londynu, wtedy rozmów nie było końca.

Mieli ze sobą świetny kontakt. Dogadywali się jak kumpel z kumplem – dodaje nasz rozmówca.

Wszystko się skończyło w Boże Narodzenie, kiedy Marcinkiewicz poinformował , że porzuca żonę i rodzinę dla młodej Isabell. Młody Staś nie mógł uwierzyć w tę sytuację, był w szoku.  Ojciec próbował przekupić syna, pożyczając mu terenowe BMW, kiedy ten miał wypad na przykład w Alpy. Ale tym samym samochodem wcześniej Kaziu woził Isabell.

Tego wszystkiego nie wytrzymał już Stanisław Marcinkiewicz i wyprowadził się od ojca.

Wynajął mieszkanie w innej części miasta. Na Wilczej nie chce się już pokazywać – mówi nam znajomy rodziny Marcinkiewiczów.

Inni członkowie rodziny również odcięli się od byłego premiera, unikają z nim kontaktów.

No bo i o czym teraz dzieci mają rozmawiać ze swoim ojcem? O Isabel? – pyta przyjaciel rodziny Marcinkiewiczów.

Prócz 23 letniego Staszka, pozostawił Marcinkiewicz dla młodej kochanki jeszcze troję dzieci – Piotra (14 l.), Macieja (27 l.) i Urszulę (26 l.).

Cóż więcej dodać? Na stare lata zostanie sam jak palec.

foto/SE

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.