Marcinkiewicz się rozwodzi !

ImageKazimierz Marcinkiewicz, były premier polskiego rządu zmienia swoje życie, rozwodzi się.


To wcale nie jest żart. Marcinkiewicz postanowił zmienić swoje życie. Po tym jak został zdjęty z krzesła premiera, jakiś czas nie mógł sobie znaleźć miejsca, później wyjechał do Londynu. Już kiedy był premierem jego żona nie chciała się przeprowadzić do Warszawy z Gorzowa Wlkp. a co dopiero do Londynu.

Cała Warszawa aż huczy od plotek, a tym czasem Marcinkiewicz kupił ostatnio u jubilera pierścionek zaręczynowy dla nowej kobiety.

Zamierzam zmienić swoje życie. Moja obecność w sklepie była związana właśnie z tymi zmianami – przyznaje się w rozmowie z SE były premier.

Jeden ze znajomych premiera opowiada : Słyszałem, że Marcinkiewicz się zakochał i ma w Londynie kobietę. Chce ułożyć sobie życie na nowo.

Od wielu lat Marcinkiewicz jest żonaty z Marią, ma z nią 4 dzieci. Lecz żona żyła w jego cieniu.

Ceni sobie prywatność – tłumaczył małżonkę Marcinkiewicz. Kiedy został szefem rządu, mieszkał w stolicy jedynie z synem. ona nie kwapiła się do przeprowadzki – mówi dawny bliski współpracownik Marcinkiewicza.

Do tego wyjazd Kazia do Londynu, swoje zrobił.

Gorące dyskotekowe rytmy i dobre piwo – w taki sposób były premier rozładowywał napięcie po trudach pracy w banku. "To jest to, co misie lubią najbardziej! Jeszcze tylko jakaś dyskoteka! I'm 47. Can I dance? Yes, I can, I need, I love!" (Mam 47 lat. Czy umiem tańczyć? Tak, umiem, potrzebuję, kocham!) – pisał rozanielony na swoim blogu.

ona byłego premiera miała się przeprowadzić do Londynu,by ukrócić harce męża ale  w końcu tego nie zrobiła i Kaziu sobie życie układa już z inną .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.