Marcinkiewicz płaci swoim dzieciom

ImageMarcinkiewicz jeszcze nie ma rozwodu a już opłaca swoje dzieci.


Za kilka dni odbędzie się pierwsza rozprawa rozwodowa Marcinkiewicza z jego żoną Marią. Mimo, że nie ma jeszcze wyroku o wysokości alimentów, Kazimierz Marcinkiewicz już łoży na utrzymanie swoich synów Piotra i Stanisława . Jest to kwota około 15 tysięcy złotych, donosi Super Expres.
Rozwód jest już na 100 % pewny. Młoda Iza O. tak zawróciła w głowie Marcinkiewiczowi, tak że niema już odwołania od podjętych wcześniej decyzji. Marcinkiewicz jest całkowicie zdecydowany na zmianę swojego życia.

Warunki odejścia byłego premiera od żony już są ustalone i na to wychodzi, że żona Kazimierza nie będzie robić mu problemów. Winę przy rozwodzie KM. Bierze całkowicie na siebie, bo jakże by inaczej i deklaruje się do płacenia co miesiąc alimentów co już zaczął. Kwota wyniesie najprawdopodobniej kilka tysięcy na osobę, dwóch synów i oczywiście na utrzymanie żony również, więc suma sumarum jakieś 15 tys. razem.

W końcu na biednego nie trafiło, mógłby płacić nawet więcej. Wcześniej pracował w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju za rok pracy miał zgarnąć ponad 100 tys. funtów, czyli ok. 550 tys. zł! Obecnie jest właścicielem firmy doradczej, z biurem m.in. w Warszawie, oraz członkiem rady nadzorczej Netii. Jego miesięczne zarobki to minimum kilkadziesiąt tysięcy złotych.- jak donosi SE.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.