,  

Marcinkiewicz poślubił Isabell!

ImageJesteście w szoku? My też. Wzięli potajemnie ślub!


Marcinkiewicz poślubił swoją ukochaną w Hiszpanii!

Jakiś czas temu na blogu Isabel pojawił się wpis jak bardzo jest zafascynowana Hiszpanią, teraz wiemy dlaczego. To właśnie tam poślubiła Kaza.

Jak ustalił "Super Express", kochankowie uciekli przed światem do Barcelony, by w tamtejszym konsulacie generalnym powiedzieć sobie "tak". lubu udzielił im 21 sierpnia konsul Marek Pernal– czytamy na tabloidzie.

Uroczystość była niezwykle skromna. Razem z kochankami w konsulacie pojawiło się tylko dwóch świadków. – Marcinkiewiczowi bardzo zależało na dyskrecji – zdradza SE informator.

Dokumenty potwierdzające zawarcie związku już zostały wysłane do Polski.

A tak Isabel oznajmiła na swoim blogu o swoim ślubie, wtedy jeszcze nikt nie wiedział o co właściwie chodzi.

Dziś… nie wytrzymam, napisać muszę". "To cudowne wydarzenie, które póki nie przeżyjesz nie będziesz wiedziała, jak pięknym może być i że może tak cieszyć. Wówczas kobieta czuje się małą gwiazdeczką, kwitnącym kwiatem, księżniczką
.

Para nie poinformowała nikogo o swoim ślubie, nawet matka Isabel była w szoku, gdyż dowiedziała sie z kolorowej gazety o ślubie swojej córki.

Jestem zaskoczona. Teraz już wiem, dlaczego od miesiąca Iza nie kontaktowała się ze mną. Ma być u mnie niedługo – mówi roztrzęsiona pani Jadwiga.

Wcześniej kochanka teraz już żona swojego czasu twierdziła, że nikomu krzywdy nie robi, ale  matce zrobiła wielką przykrość. W końcu ten pierwszy ślub ( bo może ich być więcej) jest tylko raz.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.