Marcinkiewicz ożeni się latem !

ImageMarcinkiewicz jest zdecydowany na zmiany w swoim życiu, wpierw rozwód później ślub z nową wybranką.


Jeśli sprawy rozwodowe zostaną szybko załatwione, to ślub może się odbyć już latem – zwierza się Faktowi były premier.

Układam swoje życie od nowa – mówi nam Marcinkiewicz.

Ale najpierw premier załatwia sprawy rozwodowe, już nie długo odbędzie się pierwsza sprawa rozwodowa. Porządki z poprzednim życiem na pierwszym kroku.

Staram się być honorowy. Wszystko uzgodniliśmy z żoną Marylą już jakiś czas temu. Od dawna żyjemy osobno. Najpierw wyjechałem do Warszawy, potem do Londynu. ona nie chciała mi towarzyszyć. Nasze światy cały czas się od siebie oddalały. W końcu nadszedł czas na rozstanie – przyznaje łamiącym się głosem premier.

Sprawy podziału majątku już są uzgodnione i winę całego zamieszania Marcinkiewicz bierze na siebie. Opiekę nad najmłodszym synem też już uzgodniona, domyślamy się, że to żonie przypadnie, bo kaziu nie będzie miał czasu.

Biorę całą winę na siebie. Prawda jest taka, że nie miałem romansu z moją nową miłością. Zaczęliśmy się spotykać na poważnie dopiero w grudniu, po tym, jak wszystko szczerze wyznałem żonie. Z nową wybranką połączyły nas wspólne pasje. Zaczęliśmy się przyjaźnić – zdradza Marcinkiewicz.

Co mówi o swojej nowej miłości?
Ona jest po prostu fascynująca. Próbujemy teraz sobie wszystko razem ułożyć – mówi zakochany po uszy polityk. – Jeśli wszystko uda się przeprowadzić szybko, to ślub może się odbyć latem – wyjawia Faktowi swoje plany.

Gdzie będą mieszkać jeszcze nie uzgodnili, czy to będzie dom w Polsce czy za granicą.

Nieźle zakręcony jest Marcinkiewicz i szaleńczo zakochany, jeśli tak szybko chce poślubić nową dziewczynę, czy wyjdzie mu to na dobre? Czas pokaże.

foto/fakt

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.