Marciniak będzie pomagać modelkom

Nagrywa też nową płytę

Paula Marciniak nie tylko śpiewa ale także pracuje nad Projektem Modelka”  – programem, który umożliwia jego kandydatkom zaprezentowanie się w świecie modelingu.

Jest to projekt mający na celu ukazanie uczestniczek przechodzących metamorfozę pod okiem fachowców, dbających o każdy detal ich wizerunku. Kandydatki oddane są pod opiekę profesjonalnym wizażystom, stylistom oraz doświadczonym fotografom. W każdą sobotę w Warszawie, organizowane są sesje zdjęciowe pod okiem Pauli, która ma na swoim koncie tytuły Wicemiss Nastolatek Dolnego Śląska, zwycięstwo we wrocławskiej edycji konkursu Look Model Search, zaś w 2005 roku na konkursie Miss Polski została laureatką tytułu Miss Polski Foto. Najlepsze zdjęcia otworzą kandydatkom drogę do kariery modelki – jest bowiem szansa, że któraś z nich, za pośrednictwem programu Pauli, znajdzie się w ćwierćfinale konkursu Miss Polski.pisze nasz informator

„PROJEKT MODELKA to nie tylko projekt, ale też zmiana stylu życia. Bohaterki sesji zdjęciowych przeistaczają się w prawdziwe modelki, dla niektórych to tylko zabawa, dla niektórych zmiana całego życia. Jeśli któraś z Was chciałaby przeżyć niesamowitą przygodę, zmienić swoje dotychczasowe podejście do samej siebie, do świata mody, mieć pamiątkę na całe życie – zapraszamy do udziału w sesji zdjęciowej” mówi Paula.

Na oficjalnym profilu społecznościowym piosenkarki, co kilka dni pojawiają się informacje o terminach sesji.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.