Marcin Wyrostek i Alexander Martinez w finale!

 Marcin Wyrostek i ku zdziwieniu jurorów Alexander Martinez znaleźli się w finale Mam talent. Niestety prawdziwy talent Ania Gogola nie przeszła.


I – Zespół chłopców pod nazwą C.T.Group Fresh , którzy zatańczyli hip hop i street dance.
Grupa na castingu oczarowała jurorów wdziękiem, dziś było tak sobie.
Chłopcy kupili jedynie Agnieszkę Chylińską, która dziś wyglądała niezwykle kobieco.
Wojewódzki był rozczarowany. – Jakoś tak się zlewacie ale pyski macie sympatyczne – mówiła Foremniak. – Urosły wam włosy – dodała rzeczowo Chylińska.

Jako drugi Jacek vel aklina , parodysta , który tworzy drag queen show. Facet przeszedł sam siebie. Na sam początek wystąpił w romantycznej piosence ubrany cały na różowo. W pewnej chwili zrzucił różową suknię i pokazał się jako pszczółka Maja. Uwiązany na linie, przy piosence Wodeckiego Pszczółka Maja fruwał na linie i był niezły show. Kuba już w połowie pokazu wcisnął guzik i powiedział:
 – To się nadaje do Animal Planet. To błąd, że tu występujesz, ja wolę ludzi zdolnych niż zabawnych, dlatego kocham . Foremniak pokaz się podobał. Chylińskiej nie. My się uśmialiśmy.

Krzysztof Golonka, podbija piłkę na różne sposoby i różnymi częściami ciała, dziś nawet naśladował Michaela Jacksona. Kubie Wojewódzkiemu się podobał. Paniom również. Jednym słowem swoimi umiejętnościami zachwycił jurorów.

Anna Gogola z głosem torpedą dosłownie. Marzeniem jej jest nagranie własnej płyty. Ania zaśpiewała piosenkę Janis Joplin. Kubie Wojewódzkiemu odebrało głos, Agnieszka- Ty śpiewasz tak, że mogę ci całować stopy. Szok, Agnieszka ucałowała stopy Ani Gogoli. Kuba – ja tobie mogę całować pośladki. Foremniak- stanęła na stole jurorów i tak złożyła Ani hołd. Jednym słowem, dziewczyna była niesamowita.

Natalia i Maciek czyli Ocelot Szarfa –duet akrobatyczny. Taniec na linie dwojga kochanków, w rzeczywistości też iskrzy między nimi. Agnieszka Chylińska- Coś pięknego, dobra robota widać że iskrzy. Foremniak brakowało w programie miłości a dzięki występowi tym dwojga dostała co chciała. Wojewódzkiemu też się podobało.

Alexander Martinez z Filipin w pierwszym odcinku zaśpiewał piosenkę z Ducha , tym razem występ był niczym z opery. Martinez zaśpiewał kawałek Bocellego.
Agnieszka Chylińska- jesteś nieprawdopodobny, wytrwały i dzielny. Okazuje się, że Martinez w trakcie występu chory ale zaśpiewał z klasą.
Foremniak- zaśpiewałeś pięknie, uwielbiam Bocellego.
Kuba- jeśli Bóg istnieje, to teraz albo płacze, albo pije, swój wdzięk sprzedałbyś na bezludnej wyspie.

Występ Molo i Frodo .  Duet taneczny ze ląska.

Kuba Wojewódzki – macie gigantyczny potencjał, trochę jak Jarosław i Lech. Dziś wielki ukłon ku waszemu potencjału ale sam taniec nie był ciekawy. Foremniak też się nie podobało, Chylińska załagodziła sytuację mówiąc o seksownym wyglądzie Froda i Mola.

Marcin Wyrostek akordeonista. Muzyka Sebastiana Bacha.
Wojewódzki- jesteś jedynym wyrostkiem, którego nie będziemy wycinać, bach i jesteś w finale. Foremniak była mile zaskoczona, same słodkości posłała Marcinowi. Chylińska- jesteś siłą, jesteś niesamowity. Twoje oczy zobaczyły mnie.

To już koniec, wszystko w rękach widzów.
I miejsce zdobył Marcin Wyrostek
II miejsce zajęli Krzysztof Golonka i Alexander Martinez

Kuba Wojewódzki był rozczarowany,  że Anna Gogola nie weszła , nie zdobyła głosów widzów , wybrał Martineza. Foremniak chyba również bo westchnęła i wybrała Golonkę, Chylińska zanim wydała werdykt ostateczny powiedziała Ani Gogoli, że da sobie radę, żeby się nie martwiła, Agnieszka postawiła na Martineza.

My również jesteśmy rozczarowani, bo w finale powinna znaleźć się Ania Gogola.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.