,  

Marcela Leszczak i Alex Chumakou spędzą weekend w Zakopanem

Finalistka III Edycji TOP MODEL, Marcela Leszczak spędzi weekend w Zakopanem m.in. w towarzystwie projektanta mody Alexa Chumakou.

 

Już w najbliższą sobotę, czyli 13 lipca o godz. 13 w hotelu Belvedere w Zakopanem odbędzie się II etap Wyborów MISS POLKA 2013 dla kandydatek z województwa małopolskiego.

 

Jurorami podczas wydarzenia będą, oprócz Marceli i Alexa, także Magdalena Modra – aktorka i prezenterka oraz aktor Marek Kacper Krupski. Do eliminacji zakwalifikowało się 100 kandydatek z regionu, spośród których jurorzy wybiorą 11 półfinalistek, z którymi przygotowane zostaną sesje zdjęciowe oraz nagrania filmowe. Po zakończonych eliminacjach odbędzie się after party w klubie La Playa w Zakopanem.

 

Wybory MISS POLKA 2013 to konkurs piłkarsko-modowy, w którym o miano najpiękniejszej Polki rywalizuje tysiące młodych kobiet prezentując swoją urodę, osobowość i poczucie humoru.

 

W lipcu odbywają się konkursy regionalne we wszystkich województwach. W sierpniu półfinalistki będą prezentować się w mediach oraz podczas eventów regionalnych. A Gala Finałowa konkursu odbędzie się 7 września 2013 roku w nowej Sali Koncertowej w Sosnowcu i będzie relacjonowana na żywo w telewizji. Organizatorzy przewidują wiele atrakcji i gwarantują pokaz 16 kandydatek w spektakularnych piłkarskich wyjściach na wybieg, zakończonych oczywiście ceremonią koronacji.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.