,  

Mannei opuściła Boruca !

ImageTak pięknie się zapowiadało a skończyło się inaczej.


Jeszcze jeden medialny osobnik, któremu ten rok nie przyniósł szczęścia.  Artur wpierw porzucił żonę z małym synkiem dla kogo? Dla byłej dziewczyny gangstera. Kupił piękny i drogi dom, w którym miał zamieszkać ze swoja kochanką i zamieszkał, ale nie na długo. Sara Mannei wprowadziła się do domu bramkarza, korzystała z jego dobrodziejstw. Lecz szczęśliwe chwile tej pary już się skończyły.

Teraz tabloid News of the World donosi, że sielanka Boruca i Mannei skończyła się kilka miesięcy temu.  Kryzys u tej pary trwał już od dawna, opowiadają znajomi piłkarza. Sara Mannei w końcu spakowała swoje manatki i wyprowadziła się.  Zaraz po tym wróciła do Polski.

Między nim a Sarą nie układało się już od dawna – mówi brytyjskim dziennikarzom znajomy bramkarza. Artur nie był w stanie poradzić sobie ze stresem związanym z ostatnimi wydarzeniami. Miał poważne problemy na boisku i w życiu osobistym. Zły humor wyładowywał na kochance. Czasem nie kontroluje swoich agresywnych zachowań, więc mogło dochodzić nawet do rękoczynów. Skończyło się na tym, że sypiali w oddzielnych pokojach, a o seksie nie było mowy.

No proszę jeszcze jeden damski bokser. Zastanawia nas tylko jedno , jeśli miłość skończyła się już dawno, to po co Boruc brał rozwód z żoną. Chyba , że ona już nie chciała mu dać szansy. Z drugiej strony, jeśli raz zawiódł, może zrobić i drugi raz to samo.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.