Mandaryna splajtowała!

ImageMiała szkoły tańca i już ich prawie nie ma, bo marzy o śpiewaniu.


Mandaryna założyła cztery szkoły tańca. Od kiedy zamarzyła o śpiewaniu szkoły zaczęły podupadać. Trzy już nie działają a trzecia lada chwila splajtuje.

Kiedy się zakłada biznes, trzeba o niego dbać i cały czas na niego pracować by przyniósł odpowiednie zyski. Mandaryna najwidoczniej zapomniała o tym poświęcając się całkowicie śpiewaniu, które wychodzi jej jak wychodzi.

Zajęcia często były odwoływane. Zdarzało się, że na lekcje nie przyjeżdżała Marta, tylko wysyłała kogoś w zastępstwie. Chętnych na naukę tańca u Mandaryny ubywało – powiedziała Faktowi osoba pracująca w jednej ze szkół.

Ostatnia szkoła jaka jest otwarta to w Oleśnicy. Jednak Mandaryna ma do niej wiele kilometrów od miejsca zamieszkania i nikt nie wierzy, że będzie tam jeździć i pilnować interesu. Tak więc na dniach również zostanie zamknięta. Poza tym w Oleśnicy mieszka były facet Mandaryny i z tego też powodu nie będzie się tam pokazywać.

Cóż pseudo piosenkarka wszak ma bogatego narzeczonego. Może śpiewać do woli teraz nie martwiąc się o pieniądze. Póki ten nie zamknie jej konta. Za swoje śpiewanie dużo nie zarobi.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.