,  

Mamy już połowe finalistów Mam talent

ImageTo był jeden z ciekawszych odcinków Mam talent. W finale jako pierwszy głosami widzów znalazł się Klony!


Zazwyczaj bywa tak w Mam talent, że to co zachwyca jurorów i widzów podczas castingu już się nie powtórzy w kolejnym odcinku danej edycji. I tak było tym razem.

Zespół Show bar pokazał nie zbyt ciekawy występ. Już w pierwszych minutach pierwsza Chylińska wcisnęła X, za nią długo nie czekając zrobił to samo Kuba. Gosia Foremniak po zakończonym występie zapytała dziewczyn jaki talent chcą zaprezentować?…

Pan Ząbek był na tyle nudny, że Kuba powiedział, David Copperfield jest przereklamowany, bo podczas jego występów znikają pociągi, a podczas występów Ząbka może zniknąć publiczność. ..

Ula "Afro" Fryc tym razem bardziej się podobała Kubie, jednak ten zapytał czy przy zbyt skromnych jej majteczkach powinna przed 22 tak wywijać tyłkiem.

Tomek Grdeń
robi wrażenie na kobietach. Gosia i Agnieszka uśmiechały się od ucha do ucha. Ale zbyt mało ma talentu by przejść do finału.

Klony to facet z lalkami. Tym, razem przygotował lalki Agnieszkę Gosię i Kubę. To był na prawdę niezły występ i nic dziwnego, że zajął pierwsze miejsce i wszedł do finału.

Jessica Merstein
Cyganeczka, która dla programy Mam Talent rozstała się z rodziną, z któą pokazała się pierwszy raz na castingu. Teraz wystąpiła sama. Agnieszka i Gosia były nią oczarowane. Dziewczyna przeszła metamorfozę i zdobyła serca widzów i jurorów. Jak będzie w finale?

Sasza i Sergiey Korolev, tata z córeczką, która wyginając się pokazała jakby wogóle nie miała żeber. Jednak to co ojciec robił z córeczką przerażało nas i zastanawiało w jakim stanie będzie jej układ kostny gdy dorósnie i się zestarzeje.

Kasia Kowalczuk i Asia Smajdor śpiewały pięknie ale nie na tle by konkurować z Jessicą, Cyganeczką.

Do finału zakwalifikowali się Kolny i Jessica Merstein.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.