, , ,  

Mamed Chalidow, Grzegorz Fijałek, Rafał Wolski i Zofia Klepacka, czyli Mikołajki na sportowo z PlayStation3

Już 6 grudnia 2012 w C. H. Złote Tarasy w Warszawie odbędą się „Mikołajki na sportowo z PlayStation®3”. W wydarzeniu wezmą udział gwiazdy polskiego sportu: Mamed Chalidow, Grzegorz Fijałek, Rafał Wolski oraz Zofia Klepacka. Imprezę poprowadzi Krzysztof „Jankes” Jankowski.

 

Gwiazdy polskiej sceny sportowej, emocjonujące pojedynki w grze Sports Champions™2 na PlayStation®3 wykorzystującej kontroler ruchu PlayStation®Move i wspaniałe nagrody, a wszystko to w radosnej świątecznej atmosferze – to tylko niektóre z atrakcji „Mikołajek na sportowo z PlayStation®3”, które już 6 grudnia 2012 w godz. 12.00 – 21.00 odbędą się w C.H. Złote Tarasy w Warszawie. Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli: jeden z najsławniejszych zawodników MMA, Mamed Chalidow (godz. 17.30), siatkarz plażowy, Grzegorz Fijałek (godz. 13.30), piłkarz Legii Warszawa, Rafał Wolski (godz. 14.30) oraz reprezentantka Polski w windsurfingu, Zofia Klepacka (godz. 16.30). Imprezę poprowadzi dziennikarz oraz prezenter radiowy i telewizyjny, Krzysztof „Jankes” Jankowski.

W dzień Świętego Mikołaja wszyscy wielbiciele aktywnego spędzania wolnego czasu będą mieli niebywałą okazję, aby spróbować swoich sił w grze Sports Champions™2 na PlayStation®3 z kontrolerem ruchu PlayStation®Move i odbyć pojedynki w dyscyplinach sportowych, takich jak narciarstwo, kręgle, boks, łucznictwo, a nawet tenis ziemny. Najodważniejsi uczestnicy zabawy będą mogli rzucić wyzwanie zaproszonym sportowcom i zmierzyć się z nimi w mini pojedynkach. O godz. 18.15 odbędzie się wielki finał z udziałem gwiazd podczas którego finaliści pojedynków publiczności zmierzą się w walce o PlayStation®3 z tytułowa grą Sports Champions™2. Główną atrakcją wieczoru będzie pojedynek zaproszonych sportowców na PlayStation®3 w grze Sports Champions™2.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.