, , ,  

„Mam talent” pod znakiem zapytania!

Kuba Wojewódzki już zrezygnował z jury, Foremniak i Chylińska ciągle się wahają.

TVN ma niezły orzech do zgryzienia.Początkowo planowano, że wiosną 2011 ukaże się nowe muzyczne show X-Faktor a Mam talent zostanie przesunięte na jesień. Teraz producenci się zastanawiają czy jest sens tworzenia nowej edycji programu. Kuba Wojewódzki już się wypiął na Mam talent a Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska się dobrze zastanawiają.

Statystyki są bezlitosne. Jeśli nowy program będzie miał średnią w okolicy 5,5 miliona widzów i generował tyle co obecnie reklamodawców, to „Mam talent” już nie wróci. No, w najlepszym wypadku czeka nas ostatni jego sezon. Tylko trzeba jeszcze skompletować jury. Stacja zastanawia się, czy Wojewódzki ma występować w dwóch podobnych programach. On sam kręci też nosem – zdradza Super Expressowi osoba z TVN.

Małgosi Foremniak zmarła niedawno mama. Nie wiadomo, czy będzie chciała się wygłupiać przed kamerami po takiej stracie. Agnieszka Chylińska urodziła niedawno córkę Esterkę, czy będzie chciała poświęcić czas, który oddaje w tej chwili rodzinie?

Czy będzie Mam talent? Już niedługo się przekonamy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.