Mam talent- odcinek V (video)

Jury w składzie Agnieszka Chylińska, Robert Kozyra i Małgorzata Foremniak. Tym razem Katowice.

Jaki pierwsi wystąpili FRANIA BAND. Grali na czym popadnie, między innymi na pralce. Chciałam was odstrzelić – rzekła Foremniak.  3XTAK

AKADEMIA SZTUKI CAPOEIRA. Zespół zaprezentował niezwykłej sztuki walki zaprezentował autorski, taneczny show z elementami komicznymi, kaskaderskimi i gimnastycznymi. Jury świetnie się bawiło. Grupa przeszła dalej.

SIEMIANOWICKA ORKIESTRA ROZRYWKOWA- ogromna grupa muzyków. Robert Kozyra się nudził„Szanowni panowie, gracie fantastycznie. Moglibyście zagrać z Woodym Allenem, ale my tu robimy show, to nie ten program. To był najlepszy występ orkiestry w „Mam talent”. Potrzebujemy czegoś takiego w naszym programie – powiedziała Chylińska. Grupa przeszła dalej.

GREGI LOVE brał udział już w poprzedniej edycji Mam talent. Wystąpił z własnym programem, w którym było dużo krwi, mrocznych wypowiedzi i tylko mówił śmierć…

Chylińska: Jest coś takiego, co mnie w tobie wzrusza. W tym jest jakaś myśl, tylko czy myśl teologiczna, jaka się tu nam pojawiła, jest dobra do tego programu .2XNIE

MACIEJ BORUCZ, pokaz na linie nad ziemią. Kozyra: To, co wybrałeś, wymaga odwagi i precyzji. Na taki występ czekałem! Jesteś fenomenalny”. Chylińska: „To było bardzo zabawne, przy niebywałej trudności. 3X TAK.

EWELINA LISOWSKA zaśpiewała „E.T.Katy Perry. Chylińska była zachwycona – Uwielbiam takie dziewczyny jak ty. Świetnie, że do nas przyszłaś. Dziękuję ci za to . Kozyra – Masz takie momenty, że jedziesz Shakirą. Foremniak: zajęłaś całą przestrzeń – powiedziała zachwycona aktorka. Ewelina dostała trzy głosy na 3XTAK.

JACEK PIETRZAK – wykonał Znowu w życiu mi nie wyszło Budki Suflera. Śmiechu było co nie miara- 3X TAK.

SZYMON PIÓREK- malarz artysta. Foremniak: Jestem totalnie zaskoczona. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam. 3X na TAK.

CURLY HEADS Rockowy zespół, Spodobał się tylko wokalista, który nie zostawił grupy 3XNIE.

DPS KOLLEKTIV- specjaliści  w dziedzinie breakdance/hip-hop. Pierwszy raz zdarza mi się, że oglądam grupę, jakobym oglądała jedno ciało. –Foremniak. 3XTAK.

KUBA NYCZ zaśpiewał składankę hitów.

Chylińska – Jesteś fantastyczny. Masz znamiona showmana, masz absolutnie wszystko w nosie. Rozumiem, dlaczego nie masz pracy.… Kozyra – Jesteś artystą. Oczyma wyobraźni widzę cię w finale. I przeszedł dalej.

Niesłyszący KRYSTIAN FOLTYNIEWICZ zatańczył do „Dangerous” Michaela Jacksona. Robert Kozyra powiedział: Jestem twoim fanem, jesteś fantastyczny.3X TAK.

JAKUB SIKORA z Tych . Zagrał na harmonijce.Czujesz bluesa. Nie jesteś chwalipiętą – Chylińska 3X TAK.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Mam talent- odcinek V (video)

  • basia

    Od czasu do czasu zaglądam co ciekawego dzieje się w programie ” Mam talent” i muszę stanowczo powiedzieć ,że czegoś mi jest brak a mianowicie miłych zabawnych komentarzy jurorów tego w tym programie niestety nie ma.Chylińska raczej nie nadaje się do bycia przewodniczącą, gdyż takie wypowiedzi ,że ona nie lubi .czasem jej wypowiedzi są jak na kobietę przystało są wulgarne.Dlatego też uciekłam do programu gdzie miło jest słuchać komentarzy Piaska, Kayi, Ani.

You must be logged in to post a comment.