Mam talent – finał!

ImageDziś jest finał show Mam talent, kto wygra?


Z badań internetowych dużą szansę na wygraną mają bracia Legun, drugie miejsce zajął Kony , trzecie Kaczorex. Jak będzie ? Zobaczymy.


Jako pierwsza wystąpiła Jessica Mernstein
,
Cyganeczka, która rozdzieliła się z rodzinnym zespołem by zabłysnąć i dostać się do finału Mam talent. Jessica zaśpiewała wraz z tancerkami. Dziewczyna poruszała się po scenie co nie bardzo się podobało Chylińskiej, która powiedziała. Jessico lubię Cię słuchać ale nie ruszaj się na scenie.


Jako drugi wystąpił Patenciarz, i chociaż jego występ był gorszy od tego półfinałowego, jurorzy byli zachwyceni.

Ty jesteś przesuniętym człowiekiem. Stworzyłeś nową wartość- powiedziała Foremniak.


Kaczorex jako trzeci. Za swój występ dostał ogrom oklasków na stojąco od widowni. Jest na pewno wielkim talentem i ma dużo pomysłów na to co robi.


Kolejnym jest Alexander Martinez w piosence Europe -The Final Countdown. I musimy przyznać, ze to jak na razie najlepszy występ. Facet ma tyle w sobie energii, że nie dał szans poprzednikom.


Kony, zabawa lalkami. Dzisiejszy jego występ to istny Muppet show z lalkami jako świnie Foremniak, Chylińską, Wojewódzkim i prowadzącymi i podłożonymi głosami i powiedzeniami całej piątki. Niezły show jednym słowem. Od czasu teletubisiów lalki w tym kraju nie zrobiły takiego zamieszania jak twoje– powiedział Wojewódzki. Energia Konego rozbiła Foremniak. Było kilka niedociągnięć ale łitam– zakwiczała po świńsku Chylińska.

Czas na Kruka i Blachę. Pomysłów studnia bez dna. Sekielski i Morozowski inaczej– powiedział Kuba. To był występ na miarę finału- powiedziała Chylińska. Fajna zabawa, fajnie się ogląda gości.


Anna Teliczan, ta sama która nas zauroczyła piosenką Amy Winehouse. Tym razem zaśpiewała piosenkę Sinead O'ConnorNothing Compares To You a napisał ją Princ.

 Zrobiłaś dzisiaj lewatywę niektórym polskim wokalistkom. Jak nie wygrasz tego programu to zjem swoje ucho, a dawno go nie myłem.-  powiedział Wojewódzki.
 Foremniak też się zachwyciła, Chylińska nie inaczej. W półfinale Ania zebrała od jurorów cięgi a przeszła do finału dzięki głosowaniu widzów. I tu jurorzy mogli się przekonać, że popełnili wielki błąd , oceniając dziewczynę źle.


Jadzia i Dominika, młodziutkie akrobatki. Przy Was to Chuck Noris jest emerytem, jesteście niesamowite- Wojewódzki. Foremniak- występ  był nierówny, co to za kostium, fatalnie fatalnie i szeroki uśmiech. A my tym razem podzielimy zdanie z Foremniak.


Akoredonista- Marcin Wyrostek. Występ rewelacyjny, owacje na stojąco. Jego gra na akordeonie chyba zaczaruje każdego. Same pozytywne oceny. Kuba powiedział- grasz jak opętany.


Marcel ii Nikodem Legun jako ostatni uczestnicy finałowego odcinka Mam talent. Owacje na stojąco. Nam się nie podobało.

Rutyna i duży marketing– powiedziała Chylińska. Występ niestety nie podobał się jurorom.  Chłopcy na co dzień słuchają hip-hopu a to co robią robią od małego i tu był błąd. Bo nawet nie umieli się określić czy lubią swoje śpiewanie i takie zachowanie odbiło sie na opinii jurorów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.