,  

„Mam talent do wyławiania perełek”- Doda

O kim mówi?

Doda zanim wyjechała na wakacje z nowym facetem Błażejem Szyszkowskim wzięła udział w sesji zdjęciowej, gdzie graficy pomniejszyli jej biust[Doda z pomniejszonym biustem]. W wywiadzie jaki przy okazji udzieliła opowiada jak zwykle zresztą o swoich byłych. Wcześniej mówiła o Majdanie teraz ma do obgadywania Nergala. Nie zapomniała wspomnieć tez o wyjeździe z Polski, o którym opowiada od dwóch lat.

Dziennikarz prowadzący wywiad z artystką zapytał, czy nie obawia się wprowadzać do show-biznesu kolejnego partnera.

Nie będę go przecież chować pod spódnicą, ale masz rację – to jest jakieś przekleństwo, wybieram facetów, którzy stają się sławni – mówi Rabczewska. Mam talent do wyławiania perełek – może powinnam się tym zająć zawodowo, bo jak kogoś odkryję, to i z gwiazdami może tańczyć i zasiadać w jury programu.

Wracają marzenia o chatce na wzgórzach Hollywood i nienawiść do ludzi, których nawet  nie zna.

Nienawiść, negatywny stosunek do drugiego człowieka. To, że głupio kogoś pochwalić, za to modnie jest obrazić. Ludzie na tych forach to półgłówki. Jamochłony. Wzbudzają jedynie moją litość i współczucie. Oni po prostu dla mnie nie istnieją.

Jej szczęściu w międzynarodowej karierze ma zapewnić talizman, który dostała od tajemniczego elfa dano temu.

Miałam 17 lat, mieszkałam w internacie przy liceum i pewnego dnia, na spacerze w Lesie Kabackim podszedł do mnie elf i mi ją dał. Wysoki, długie włosy, uśmiechnięty i dostojny – opisuje elfa Rabczewska. I od tego czasu wszystko się zaczęło. Nie zdejmuję go od 12 lat.

Pozostało chyba jej życzyć powodzenia. Mamy nadzieję, że przed 30-tką Dody, Britney Spears będzie niżej na listach przebojów niż ona sama.

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: „Mam talent do wyławiania perełek”- Doda

You must be logged in to post a comment.