Mam talent – III odcinek (video)

Co się działo, kto dostał się do kolejnych rozgrywek?

 

I kolejny 3 odcinek Mam talent za nami. Odcinek pełen emocji, uśmiechu, smutku, radości i zniesmaczenia, nie zabrakło tez zachwytu.

Castingi odbyły się tym razem we Wrocławiu, jako pierwszy wystąpił budowlanie pan Bogusław jako Android. Niestety wyszło jak wyszło, czyli klapa.

Jako kolejny wystąpił zespół Saxophone Quarter, który wykonał utwór The Final Countdown zespołu Europe. Wyszło fenomenalnie, panowie zachwycili jury.

Zaraz po nich wystąpili panowie z grupy cheapendalesi z grupy VIP 54, którzy uważali że są ulubieńcami kobiet. Zespół swoim występem ubawił widownię i jury. Kozyra za namową koleżanek spróbował swoich sił jako Supermen.

Panowie, jak się trzymacie za klejnoty, to róbcie to konkretnie – powiedziała wygłodniała seksu Małgosia.

Kolejny uczestnik Wojtek grał na butli gazowej przerobionej na cymbałki.

Wojtku, do grania na instrumentach perkusyjnych jest potrzebne poczucie rytmu. Ty nie potrafisz grać – powiedziała Chylińska. Niestety pozostali jury byli podobnego zdania.

Iluzjonista Tomasz Sadowski i jego asystentka Katarzyna Mróz. Pani schowała się do skrzyni, ta zmniejszyła się do rozmiarów arbuza, później powrót do rzeczywistych rozmiarów i dziewczyna wyskakuje ze skrzyni.4XTAK

Katarzyna Laszkowska, 20 lat. Pierwsza wokalistka tego wieczoru. Dziewczyna wystąpiła 3 lata temu w IX Ogólnopolskim Festiwal u”Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka ” w Krakowie. W mam talent dostała 3XTAK.

 

W programie swoje umiejętności w śpiewaniu pokazały też Marta Padulka i Daria Zawiłow. Dziewczyny zapowiedziały, że dopiero pokażą co potrafią.

Marcin Sikorski , naśladowca innych ludzi. Świetnie sparodiował Władysława Bartoszewskiego, Wojciecha Cejrowskiego, Lecha Wałęsę, Janusza Weissa oraz Bronisława Komorowskiego.

W dalszym etapie zobaczymy też Magdę Szlencel oraz facetów na rowerach, których kombinacje sprawiły, że co niektórym wyszły oczy.

Kolejny odcinek za tydzień.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.