,  

Małżeństwo Doroty Gardias zniszczył „Taniec z gwiazdami”?

Kapif

Gdyby nie show, dziś nadal byłaby mężątką

Dorota Gardias i Konrad Skóra byli razem 9 lat. Byli szczęśliwym małżeństwem, do czasu, kiedy znana pogodynka wystąpiła w Tańcu z gwiazdami. Gdyby nie występ w show, oni nadal byli dziś małżeństwem. Podobno Konrad Skóra nadal przeżywa rozstanie z żoną w przeciwieństwie do niej samej.

Dorota była dla Konrada całym światem – twierdzi w rozmowie z Na żywo członek rodziny mieszkający w Pionkach. – Gdy ją poznał na imprezie u znajomego, kompletnie stracił głowę. By z nią być, zakończył związek z inną dziewczyną. Dorota też bardzo o niego zabiegała. Imponowało jej to, że jest pilotem śmigłowca. Który mężczyzna może zabrać dziewczynę na randkę w chmurach?

Członkowie rodziny mówili mu, że Dorota jest zbyt ładna i na pewno go zdradzi. Ich przepowiednie sprawdziły się.

Związek mógłby przetrwać, gdyby Dorota nie wygrała „Tańca z gwiazdami” – twierdzi kuzyn Konrada w rozmowie z tygodnikiem. – Konrad wspominał, że zmieniła się strasznie po tym programie. On czuł od dłuższego czasu, co się święci. Stawał na głowie, żeby przenieść się do jednostki w Warszawie i być blisko niej. Ale i tak nie udało mu się uratować związku. Żona przestała go kochać. Szkoda chłopaka. Został sam w obcym mieście. Ona szybko znalazła pocieszenie u innego, a on ciągle nie może jej zapomnieć. Wraca do domu ze służby i nie ma do kogo ust otworzyć. Jak go znam, minie sporo czasu, nim spojrzy na inną… – dodaje.

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.