,  

Malinowska zastąpi Korwin-Piotrowską!

Karolina całkiem się skończyła?

Karolina Korwin- Piotrowska została usunięta z Top Model. Jak się okazuje była nie do zniesienia. O szczegółach jej usunięcia z programu można przeczytać TUTAJ.

Niedługo rusza II edycja programu i jeszcze nie wiadomo było, kto zastąpi była już jurorkę. Jak donosi informator jednego z tabloidów, na miejsce Karoliny ma zasiąść Karolina Malinowska.

Z tego, co Korwin-Piotrowska pisała na swoim profilu na Facebooku wynika, że o swoim zwolnieniu wiedziała co najmniej od stycznia. W TVN-ie była to niepotwierdzona informacja, o której się tylko plotkowało. W styczniu również z dnia na dzień Malinowska zrezygnowała z prowadzenia programu w Polsat Cafe. Podobno pokłóciła się z Horodyńską – tłumaczy  informator.  Prawda jest taka, że kiedy zdecydowano o zwolnieniu Korwin-Piotrowskiej, Rinke Rooyens zaproponował Malinowskiej fotel jurorski, bo gdyby Anja Rubik odeszła z programu to w „Top Model 3” nie byłoby żadnej profesjonalnej modelki, a przecież to program o modelkach. Poza tym poznali się podczas realizacji „Gwiazdy tańczą na lodzie 3”. Malinowska podobno zgodziła się od razu i poinformowała o tym Polsat Cafe. Prawdopodobnie stacja negocjowała z nią, bo oficjalnie o swoim odejściu poinformowała dopiero pod koniec stycznia.

Malinowska wcześniej pracowała w Joanną Horodyńska. Na modzie się zna , powinna być lepsza o Krowin. Myślicie,że to dobra podmiana?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.