,  

Malinowska pracuje teraz dla Minge

Została panią dyrektor u projektantki.

Ewa Minge zatrudniła u siebie Karolinę Malinowską, ciężarną żonę Oliviera Janiaka. Malinowska została dyrektorką artystyczną.

Obie panie właśnie wróciły z Nowego Jorku, gdzie Ewa pokazywała swoją najnowszą kolekcję inspirowaną historią „Solidarności”. Podobno pokaz spotkał się z dużym uznaniem. Ale to również zasługa pięknej Karoliny, która z możnymi świata mody jest wciąż w dobrej komitywie. – donosi Fakt.

Tak, zostałam dyrektorką artystyczną Ewy Minge
– potwierdza w rozmowie z Faktem modelka. – W Nowym Jorku udało mi się porozmawiać z kilkoma wpływowymi osobami ze świata mody, którzy są zainteresowani współpracą. Chcę, by Ewa wypromowała się również poza Polską, choć jej marka nie jest już anonimowa na świecie – dodaje Karolina.

Mimo ciąży Malinowska nie widzi problemu by oddać się całkowicie pracy aż do rozwiązania. W domu pozostaje jeszcze malutki synek.

Nie widzę problemu w tym, że moja sytuacja prywatna uległa zmianie – zaprzecza Malinowska. – Kobiety mają o wiele większe problemy, niż ciąża i udaje im się pogodzić to z życiem zawodowym.

Czytaj też: Gołota wychodzi do ludzi. FOTY
źródło: Fakt.pl


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.